واگذاری زمین چمن به تیم خوشه طلایی ساوه

به گزارش مجله گیلاسفا، عابد حقدادی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به مصوبات سفر وزیر ورزش به استان مرکزی گفت: بهسازی سالن چمران ساوه یکی از مصوبات سفر وزیر ورزش به استان مرکزی بود که در حال عقد قرار با پیمانکار آن برای اجرایی شدن این مجموعه هستیم، در خصوص بهسازی سکوهای سالن ورزشی فجر ساوه و بهسازی سکوی پرتاب چکش ساوه نیز اعتبار آن ابلاغ شده و در حال عقد قرارداد هستیم.

واگذاری زمین چمن به تیم خوشه طلایی ساوه

وی ادامه داد: حمایت از هیأت های ورزشی از دیگر مطالبات جامعه ورزشی در سفر وزیر ورزش به استان مرکزی بود که ظرف چند روز آینده عملیاتی می گردد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی اضافه نمود: در مورد مصوبات دیگر بخشی تأمین اعتبار شده و یک بخش آن در حال پیگیری است و یک بخش دیگر مربوط به تأمین اعتبارات است با توجه به اینکه موافقت نامه های 1400 در دولت قبلی مبادله شده ممکن است امکان جابجایی و افزایش تخصیص نداشته باشد و یا اینکه منابع پیش بینی شده و تأمین اعتبار آن در سال 1401 باشد.

حقدادی توضیح داد: بودجه مصوب اداره ورزش استان در حوزه هزینه ای و عمرانی برای سال 1400 حدود 90 میلیارد تومان است که تا به امروز تخصیص در غالب اسناد معادل 30 میلیارد تومان بوده و اعتبار مصوب نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی گفت: در راستای حمایت از تیم خوشه طلایی بهسازی سالن چمران اجرا شده و با تعهد باشگاه خوشه طلایی برای نگهداری زمین چمن با واگذاری زمین چمن به این باشگاه موافقت شده است.

لازم به ذکر است در هفته های اخیر میزبانی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در لیگ دسته یک کشور به علت محرومیت از زمین مناسب با مشکل روبرو شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اسفند 1400 بروزرسانی: 11 اسفند 1400 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 1153

به "واگذاری زمین چمن به تیم خوشه طلایی ساوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری زمین چمن به تیم خوشه طلایی ساوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید