اخبار مجلس

شرایط قیمت مرغ در بازار امروز 7 دی 99

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران با بیان اینکه بدلیل عرضه گسترده مرغ در روز های اخیر قیمت این محصول کاهش یافته است، گفت: در بعضی نقاط تهران قیمت مرغ حتی پایین تر از نرخ مصوب در حال عرضه است.

1 شهریور 1400

قیمت نفت بازهم افزایش یافت

تهران (پانا) - قیمت نفت روز جمعه تحت تاثیر دورنمای رشد عرضه و احتیاط اوپک پلاس در تسهیل محدودیت عرضه، برای سومین روز متوالی افزایش یافت و در راستا ثبت پنجمین رشد هفتگی قرار گرفت.

11 مرداد 1400

وزارت ورزش دست از سر استقلال بردارد، هیات پای امضای خودش بایستد

گودرز حبیبی پیشکسوت باشگاه استقلال در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: امروز هیات مدیره باشگاه استقلال دست به اقدامی درست زد. وقتی می بینند مدیرعامل باشگاه تحت حمایت وزارت ورزش و معاون وزیر تک روی می نماید و حتی به مصوبات هیات مدیره هم اعتنا نمی نماید، به...

29 تیر 1400

سند صیانت از بچه ها و نوجوانان در فضای مجازی در ایستگاه آخر، شورایعالی فضای مجازی هفته آینده جلسه خواهد داشت

سند صیانت کودک و نوجوان در فضای مجازی که در سال 95 تدوین شد، با تصویب آخرین بندهای آن در جلسه آینده شورای عالی فضای مجازی، قرار است سرانجام به ایستگاه آخر برسد تا جامعه ایرانی هم اولین سند جامع ملی را ویژه حضور غیربزرگسال ها در اینترنت...

19 تیر 1400

118 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان واکسینه شدند

118 نفر از دانشجویان ترم 7 و 8 پرستاری و ترم 8 مامایی و اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی کردستان با تزریق واکسن استرازنکا، واکسینه شدند.

27 اردیبهشت 1400

تظاهرات هزاران انگلیسی علیه لایحه جنجالی حمایت از پلیس در برابر معترضان

هزاران نفر در سراسر انگلیس روز شنبه علیه لایحه قانون پلیس، جرم، صدور احکام و دادگاه ها تظاهرات کردند که معتقدند، هدف این لایحه بازگذاشتن دست پلیس برای سرکوب بی هزینه تر معترضان است.

8 اردیبهشت 1400

قالیباف: ضربه سربازان گمنام به جریان تحریم، از مجاهدت های عظیم تاریخ انقلاب بود خبرنگاران

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته سربازان گمنام گفت: ضربه ای که سربازان گمنام امام زمان (عج) به جریان تحریم وارد کردند، از بزرگترین مجاهدت های تاریخ انقلاب بوده است.

29 فروردین 1400

قالیباف: طرح شفافیت آراء در دستور کار هفته جاری مجلس قرار می گیرد

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمع آوری بیش از 50 امضا براساس ماده 130 آیین نامه داخلی مجلس برای در دستور کار قرار دریافت مجدد طرح شفافیت آرای نمایندگان گفت این طرح در دستور کار هفته جاری صحن علنی قرار می گیرد.

1 فروردین 1400

پیروزی ایران در دادگاه لاهه؛ شکستی دیگر برای آمریکا

تهران (پانا) - دادگاه لاهه اعتراض مقدماتی ایالات متحده به صلاحیت دیوان برای رسیدگی به شکایت ایران در مورد نقض معاهده 1955 به دلیل وضع تحریم های غیرقانونی علیه ایران، را صادر و با اکثریت آراء مردود گفت.

29 اسفند 1399

هشت مصوبه مهم هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار

در جلسه امروز، جمعه هفدهم بهمن ماه 99، هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور روان سازی و تعدیل معاملات در بازار سرمایه، هشت بند را به تصویب رساند.

15 اسفند 1399

پرداخت وام کرونا از جهت دستگاه اجرایی

تهران (پانا) - پرداخت وام کرونا سبک و سیاق دیگری به خود می گیرد، قرار است در مرحله دوم تخصیص وام کرونا به گروه هدف، بنگاه محور باشد و نحوه پرداخت آن به واحد مالی را دستگاه اجرایی مربوطه مشخص می نماید.

21 بهمن 1399

باید حسابرسی ویژه ای درباره پروژه پل صدر انجام گردد

خزانه دار شورای شهر تهران تاکید نمود: اگر می خواهیم دقیقتر پروژه پل صدر را مورد آنالیز قرار دهیم باید صفر تا 100 ، این پروژه مورد حسابرسی قرار گیرد و با مصوبات شورای شهر، اختیارات شهردار وقت و رعایت آیین نامه اقتصادی و معاملاتی شهرداری مطابقت داده گردد...

21 بهمن 1399

خبرنگاران فغانپور: شستا برای توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون اقدام نموده است

تهران- خبرنگاران- رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: شرکت شستا برای مطالبات خود به وسیله توقیف اموال فدراسیون که شامل ساختمان فدراسیون و ساختمان پرسپولیس می باشد اقدام نموده و این اموال کارشناسی شده و در حال حاضر مراحل این شکایت در حال طی شدن است....

20 بهمن 1399

ترامپ: از شر اوباماکِر خلاص شدیم

رئیس جمهور آمریکا طرح بهداشت و درمان باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین این کشور را به باد انتقاد گرفت.

20 بهمن 1399

جزئیات وام جدید کرونا

چارچوب پرداخت وام کرونا در مرحله دوم به سمت بنگاه محوری تغییر یافته و نحوه پرداخت آن به واحد اقتصادی را دستگاه اجرایی مربوطه تعیین می کند.

19 بهمن 1399

ترکیه: مذاکره برای توسعه روابط با مصر در سطح اطلاعاتی ادامه دارد

مولود چاووش اوغلو از تداوم مذاکرات ترکیه با مصر برای توسعه روابط در سطوح اطلاعاتی و وزیران امور خارجه اطلاع داد.

19 بهمن 1399

اختصاص 400 میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرداری های گلستان

خبرنگاران/گلستان استاندار گلستان گفت: در سال جاری بودجه 34 شهرداری استان قریب به 1000 میلیارد تومان بوده که حداقل 400 میلیارد آن در عمران و آبادانی شهرها صرف شده و این تقریباً معادل اعتبارات عمرانی استان است.

18 بهمن 1399

اپل بار دیگر به استفاده از نیروهای کار اجباری در چین متهم شد

بر اساس گزارش واشنگتن پست، برنامه ای با نام پروژه شفافیت فناوری از استفاده اپل از نیروی کار اجباری مدارکی ارائه نموده است. این پروژه این بار یکی از شرکت های حاضر در زنجیره تأمین اپل را که سابقه همکاری طولانی با کوپرتینویی ها دارد، به استفاده اجباری از...

18 بهمن 1399

ترامپ عامل قطع بیمه بیکاری میلیون ها آمریکایی

خبرگزاری خبرنگاران- ممانعت رئیس جمهور آمریکا از امضا لایحه بودجه ویژه کرونا، میلیون ها آمریکایی را در آستانه قطع بیمه بیکاری قرار داد.

18 بهمن 1399

خبرنگاران ادامه رسیدگی به طرح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار مجلس

تهران- خبرنگاران- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که گزارش شور دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در دستور کار مجلس است.

4 بهمن 1399
تعداد: (34)