چالش دسترسی برخی دانش آموزان به شبکه شاد

به گزارش گیلاسفا، مسئول شبکه شاد گفت: با چالش هایی از قبیل دسترسی نداشتن برخی دانش آموزان به شبکه شاد مواجهیم اما امیدواریم سال تحصیلی جدید را به گونه ای آغاز کنیم که مسئله ای بابت راهبری شبکه شاد وجود نداشته باشد.

چالش دسترسی برخی دانش آموزان به شبکه شاد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید حسن الحسینی مشاور وزیر مسئول شبکه شاد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در سال تحصیلی 81-82 مجوزی از شورای عالی انقلاب فرهنگی مبتنی بر سه نوع آموزش حضوری، نیمه حضوری و غیرحضوری صادر شد، اظهار کرد: با این مصوبه ظهور آموزش از راه دور در کشور را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: شرایط خاص پیش آمده برای نظام آموزشی کشور به دنبال شیوع کرونا موجب شد راه حلی اتخاذ شود تا تعلیم و تربیت تعطیل نشود، بنابراین به سمت ایجاد شبکه شاد گام برداشتیم.

الحسینی با اشاره به اینکه این اقدام در میان کشور های منطقه کار خوبی بود و امتیازی برای نظام آموزشی ایران محسوب می شد، گفت: اکنون زمان استقرار و گسترش شبکه شاد است و به خوبی می دانیم که زحمت زیادی بابت آن تحمیل شد.

مسئول شبکه شاد بیان نمود: امیدواریم سال تحصیلی جدید را به گونه ای آغاز می کنیم که مسئله ای بابت راهبری شبکه شاد وجود نداشته باشد. البته حتما آنچه در کلاس درس اتفاق می افتد در فضای مجازی قابل تحقق نیست، اما می خواهیم به درصد بالایی از تعاملات در شبکه مجازی برسیم.

الحسینی با بیان اینکه با چالش هایی از قبیل دسترسی نداشتن برخی دانش آموزان به شبکه شاد مواجهیم، گفت: با توجه به این شرایط آموزش ترکیبی در دستور کار سال تحصیلی جدید خواهد بود و بسته های آموزشی، برنامه های تلویزیونی و شبکه مجازی در کنار هم فعال خواهند بود.

مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال برنامه ریزی هستیم تا خانواده ها و دانش آموزان بدون هیچ گونه نگرانی کار را دنبال کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 83

به "چالش دسترسی برخی دانش آموزان به شبکه شاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش دسترسی برخی دانش آموزان به شبکه شاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید