آمار ثبت نام در 3 آزمون دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد

به گزارش گیلاسفا، دکتر محمدحسین پورکاظمی - رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به آمار ثبت نام در این آزمون ها گفت: در آزمون ملی دندانپزشکی 349 نفر، در آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور 156 نفر و در آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور 50 نفر ثبت نام نموده اند.

آمار ثبت نام در 3 آزمون دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد

وی یادآور شد: این سه آزمون برای نخستین بار به صورت الکترونیکی و همزمان در 30 آذرماه 96 برگزار خواهد شد.

پورکاظمی اعلام کرد: زیرساخت ها و امکانات برای برگزاری بدون مشکل این سه آزمون به صورت الکترونیکی فراهم شده است و آزمون توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار می گردد.

سی و یکمین دوره آزمون جایابی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور مختص افرادی است که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، واجد شرایط ثبت نام و مجاز به شرکت در آزمون جایابی هستند (ورودی های پیش از اگوست 2009).

مرحله نظری هشتمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور مختص افرادی است که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، واجد شرایط ثبت نام و مجاز به شرکت در آزمون ملی هستند (ورودی های پس از اگوست 2009).

چهاردهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور مختص افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی معرفی شده باشند، واجد شرایط نام نویسی اینترنتی و شرکت در آزمون ارزشیابی هستند.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 352

به "آمار ثبت نام در 3 آزمون دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار ثبت نام در 3 آزمون دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید