افزایش 7 برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان

به گزارش گیلاسفا، رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی از افزایش 7 برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان از تاریخ 30 آذر ماه سال جاری خبر داد.

افزایش 7 برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی اصغر بیات رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا؛ دستور اکید به تمام کانون های بازنشستگی سراسر کشور داده شده است که خدمات بازنشستگان به صورت غیرحضوری ارائه شود و تمام خدمات به بازنشستگان تأمین اجتماعی از طریق 348 کانون به صورت غیرحضوری صورت می گیرد.

وی شرح داد: در این ارتباط فقط بیمه درمان و بیمه عمر به صورت حضوری برای بازنشستگان انجام می شود و غیر از این تمام خدمات به صورت غیرحضوری خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: روز گذشته نیز جلسه ای با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونین وی داشتیم که در این جلسه در ارتباط با بیمه تکمیلی بازنشستگان صحبت شد و با توجه به اینکه قرارداد بیمه تکمیلی درمان و عمر بازنشستگان در 30 آذر به اتمام می رسد تمهیداتی برای این مسئله در نظر گرفته شد.

بیات گفت: در همین زمینه از مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خواسته شد مشارکت سازمان در رابطه با بیمه تکمیلی افزایش یابد که در این بخش در سنوات گذشته از سال 92 تا قرارداد جاری به ازای هر نفر 3 هزار تومان کمک و مساعدت سازمان تأمین اجتماعی بود که روز گذشته طبق توافقانجام شده این عدد را به 7 برابر رساندیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: gilasfa.ir شناسه مطلب: 259

به "افزایش 7 برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 7 برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید