روانشناسی

تست شخصیت&zwnjشناسی؛ از سِرّ درون خود خبر دارید؟!

موضوع شخصیت به طور ساده یعنی مجموعه دریافت ها، هیجان ها، ذهنیت ها، انگیزه ها و اقدام های یک فرد در تعامل با شرایط محیطی مختلف است، اما شخصیت هر فرد در تعامل با محیط اجتماعی و مادی اش رقم می خورد.

16 دی 1399

مروری بر کوانتیک دریم؛ فارنهایت و&zwnj هوی رین

کوانتیک دریم یک استودیوی بازیسازی فرانسوی، واقع در پاریس است که در سال 1997 توسط دیوید کیج تشکیل شد. هدف اصلی استودیو، ساخت بازی های AAA (عظیم و پرهزینه) متمرکز بر داستان گویی احساسی و تعاملی است. آنها پنج بازی را در کارنامه 22 ساله خود دارند.

16 دی 1399

تغذیه مناسب در روزهای کرونایی، نقش ویتامین ها در تقویت ایمنی بدن

یک مشاور تغذیه با اشاره به نقش ویتامین ها در تقویت سیستم ایمنی بدن، به ارائه نکاتی برای بهره مندی از تغذیه مناسب جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا و یا در زمان ابتلا به این بیماری پرداخت.

22 آذر 1399

برگزاری دوره آموزشی آنلاین نرم افزاری آنالیز ویژگی های کریستال

ستاد نانو دوره آموزش غیرحضوری یک ماهه نرم افزار آنالیز ویژگی های کریستال با عنوان Xpert را از 18 آبان برگزار می نماید.

16 آذر 1399

علت قهرهای مکرر مرد و زن چیست؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از گروه وبگردی خبرنگاران؛ حسین امینی مشاور خانواده با بیان این که قهر از واکنش های طبیعی انسان است، اظهار کرد: کودک، زن یا مرد تفاوتی نمی کند، همه این افراد در موقعیت هایی که با ناکامی روبرو می شوند یا به نیازهای مطلوب خود دست...

17 آبان 1399

از سریال آقازاده حرف تازه ای نمی شنوید

فساد آقازاده ها در ایران و رانت های مخصوص این افراد به قدری محرز است که بدون ساخت چنین مجموعه ای نیز بر همگان مشخص بوده و روایت تازه ای از مسائل روز ندارد. شاید اگر این مجموعه در دهه 60 یا 70 پخش می شد، نمود دیگری داشت.

14 آبان 1399

استرس مانع برداشتن گام بلند فولاد برای کسب سهمیه شد

خبرنگاران/خوزستان یک پیشکسوت فوتبال خوزستان با اشاره به از دست رفتن فرصت بسیار خوب فولاد برای برداشتن گام بلند برای کسب سهمیه آسیایی مقابل سایپا، گفت: بازیکنان فولاد به علت استرس زیاد، در زدن ضربات آخر کم دقت بودند و همین نیز باعث شد که فولادی ها تمرکز...

11 مهر 1399

چقدر به نسخه های چاقی و لاغری مجازی اطمینان کنیم؟

زندگی آنلاین/ فضای مجازی پر است از نسخه های ریز و درشت درباره لاغری و چاقی اما آیا واقعا با این نسخه ها می توان به وزنی ایده آل رسید. در گفت و گویی با دکتر لادن گیاهی به رمز و رازهای چاقی و لاغری و راست و دروغ نسخه های مجازی می پردازیم.

3 مهر 1399

خوراکی که برای درمان ترس و افسردگی ناشی از کرونا مفید است

افراد سالم، مبتلا و بهبودیافته از بیماری کرونا برای درمان ترس، افسردگی و اضطراب ناشی از این بحران، مصرف مرتب شیر گرم را فراموش نکنند.

18 شهریور 1399

ویژگی افراد منظم؛ چگونه منظم باشیم؟

چگونه منظم باشیم؟ اگر دقت نموده باشید بی نظمی عاملی است که می تواند ما را در انجام هر فعالیتی با شکست جدی روبه رو کند. شخصی که به صورت ذاتی بی نظم باشد از پس کار های روزمره خود هم به خوبی بر نخواهد آمد و تمام زندگیش را با استرس و هرج و مرج سپری خواهد نمود....

20 مرداد 1399

اگر در طول روز آدامس بجویم چه اتفاقی برای بدنمان می افتد؟

دینو/ روزانه افراد زیادی آدامس می جوند و طبق گزارشات آماری آمریکا، به طور متوسط هر آمریکایی در سال 1.8 پوند آدامس می جوند. در واقع آدامس اولین چیزی است که برای از بین بردن بوی بد دهان از آن استفاده می کنیم. جویدن آدامس مزایای زیادی دارد که می توان به کاهش...

18 تیر 1399