کتاب

دو روایت از خلبان شهید عباس دوران

صدام حسین برای تحقیر کردن خلبانان ایرانی در یک مصاحبه تلویزیونی به خبرنگار خارجی گفت: به هر جوجه کلاغ ایرانی که بتواند به 500 مایلی نیروگاه بصره نزدیک شود حقوق یک سال خود را جایزه خواهم داد.

1 آذر 1399

کتاب روابط عمومی تشکیلاتی به قلم محمد زادمهر منتشر می شود

کتاب روابط عمومی تشکیلاتی بزودی به قلم محمد زادمهر دبیر کل سابق جامعه اسلامی دانشجویان روانه بازار نشر می شود.

13 آبان 1399

برنامه های حمایتی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد از ناشران اعلام شد، از اجرای طرح های فصلی تا توزیع کاغذ دولتی

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه های حمایتی این معاونت در پی برگزار نشدن نمایشگاه کتاب تهران را تشریح کرد.

10 آبان 1399

آنالیز روایت جنگ در دل جنگ هم زمان با سالروز تولد شهید آوینی

کتاب روایت جنگ در دل جنگ نوشته انیس دوویکتو، هم زمان با سالروز تولد شهید سید مرتضی آوینی در باغ کتاب تهران آنالیز می گردد.

30 مهر 1399

حسین هم منتظر مهدی ست!

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در گلستان، مجتبی طالبی نویسنده، دانشجوی دکترای فلسفه دین، از علاقه مندان به فلسفه و عرفان اسلامی در گرگان، مدرس، دبیر پژوهشی گروه فلسفه و عرفان اسلامی جامعه المصطفی العالمیه گرگان و سردبیر واحد نمایش رادیو گلستان است. از...

22 مهر 1399

انتها طرح آنالیز مردم شناختی بازنمایی فرهنگ ایرانی در فضای عمومی و آیینی شهر قونیه

رئیس پژوهشکده مردم شناسی از انتها طرح آنالیز مردم شناختی بازنمایی فرهنگ ایرانی در فضای عمومی و آیینی شهر قونیه: مراسم مولانا و انتشار نتایج این تحقیق در آینده نزدیک اطلاع داد.

16 مهر 1399

سرهنگ خلبان صمد بالازاده درگذشت ، رکورددار پرواز عملیاتی در ارتفاع پست و دارنده نشان فتح از دستان فرمانده کل قوا

سرهنگ خلبان صمد بالازاده از پیشکسوتان دفاع مقدس استان اردبیل دار فانی را وداع گفت.

14 مهر 1399

ساختمان جدید کتابخانه شهید مطهری بدره افتتاح شد

خبرنگاران/ایلام ساختمان جدید کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر بدره به بهره برداری رسید.

4 مهر 1399

100 بسته آموزشی و فرهنگی بین دانش آموزان کم برخوردار خراسان جنوبی توزیع شد

مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) خراسان جنوبی گفت: 100 بسته آموزشی و فرهنگی با عنوان مهر و ماه بین دانش آموزان کم برخوردار خراسان جنوبی توزیع شد.

27 شهریور 1399

گل محمدی: از همین الان می گویم که من نیستم!

سرمربی پرسپولیس در نهایت ترجیح داد به سکوت خود در قبال اتفاقات حاشیه ای این تیم واکنش روشنی نشان دهد و پاسخ حواشی را داد.

14 شهریور 1399

نظارت بیش از 9 هزار بازرس بر فرآیند ثبت نام مدارس

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: 9 هزار و 643 بازرس آموزش و پرورش در سطح منطقه، استان و کشور بر فرآیند ثبت نام دانش آموزان نظارت می نمایند.

8 شهریور 1399

نشست از انتخاب تا ازدواج برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران در آذربایجان غربی، به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، سخنرانی آموزشی با عنوان از انتخاب تا ازدواج با سخنرانی علی قاسمی، پژوهشگر و مدرس دوره های خانواده به صورت زنده به وسیله صفحه اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان...

5 شهریور 1399

شرایط سخت کارگاه های صحافی را مجبور به تعدیل نیرو کرد

جلیل غفاری رهبر رییس اتحادیه صحافان در گفت وگو با خبرنگاران ، با اشاره به فعالیت صحافان در دوران شیوع کرونا عنوان کرد: همکاران ما این روزها درگیر مشکلاتی مانند کم کاری و بیکاری هستند و همین موضوعات موجب فشارهای اقتصادی بر آن ها و کارگاه هایشان شده است.

19 مرداد 1399

برندگان گنگور در چهار بخش معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از لیورابدو-آکادمی گنکور 11 ماه می و همزمان با بازگشایی کتابفروشی ها در فرانسه بعد از حدود دو ماه تعطیلی، برندگان گنکور را در چهار بخش اولین رمان، داستان کوتاه، بیوگرافی و شعر معرفی کردند.

18 تیر 1399

نامزدهای کانون برای دریافت جایزه آسترید لیندگرن معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، شاه آبادی به عنوان نویسنده کتاب های کودک و نوجوان و کتابخانه های سیار روستایی کانون نیز در بخش پروژه های ترویج کتاب خوانی به عنوان نامزد دریافت این جایزه در سال 2021 معرفی شدند.

18 تیر 1399