آشپزی

طرز تهیه لوبیا پلو بی نظیر

لوبیا پلو، از پلوهای ایرانی است که با گوشت چرخ شده، لوبیا سبز، گوجه و ادویه جات پخته می شود که بر اساس نوع پخت، طعم های متفاوتی خواهد داشت.

10 آذر 1399

طرز تهیه ته چین گوشت مجلسی

ته چین گوشت و قارچ یکی از خوشمزه ترین انواع ته چین مجلسی است. در اینجا با طرز تهیه ته چین گوشت مجلسی با قارچ ورقه ای آشنا شوید.

8 آذر 1399

طرز تهیه شیرینی توپی پانابایتز با دسر پاناکوتا

دسر پاناکوتا زمانی به وجود آمد که چوپان های کوه پایه های پپه مننته در ایتالیا، شیر گاوهایشان را دوشیده و می گذاشتند خامه آن سفت گردد. با گذشت زمان، طعم خوش و ملایم این میان وعده روستایی، آن را به یک دسر کامل تبدیل کرد.

25 آبان 1399

طرز تهیه ساندویچ پنینی مرغ در ماهیتابه بدون فر و ساندویچ ساز

ساندویچ پنینی یا به قول ایتالیایی ها پانینی با ریشه ایتالیایی یک ساندویچ ساده گریل شده یا کبابی است. در رستوران ها و مغازه های فست فود معمولا ساندویچ پنینی را با دستگاه پنینی ساز تحت فشار و با پرس درست می نمایند اما بدون دستگاه و فر هم می توانید این ساندویچ...

10 مهر 1399

بدون دریافت رژیم لاغر شوید

بهداشت نیوز/ کاهش وزن می تواند با روش های مختلفی حاصل گردد که رایج ترین آن ها پیروی از رژیم های غذایی و انجام ورزش های سخت است. افراد برای این منظور مجبورند غذا های خاصی را از رژیم غذایی خود حذف نمایند، این در حالی است که بعضی از متخصصان معتقدند کاهش وزن...

7 شهریور 1399